Wystrój wnętrz

Pomysły na nietypowe rozwiązania

Urządzając swoje mieszkanie, każdy chciałby, aby było ono niepowtarzalnym miejscem. Jak sprawić, aby nasze mieszkanie wyróżniało się na tle innych lokali? Istnieje na to kilka sposobów.

Garderoba

Jest to rzadko spotykane rozwiązanie, gdyż mało kto może pozwolić sobie na poświęcenie cennych metrów powierzchni mieszkania na garderobę. Jednak takie osobne pomieszczenie, przeznaczone na ubrania oraz przymierzanie ich, naprawdę robi wrażenie. Jeśli mamy trochę wolnego miejsca w swoim mieszkaniu oraz przywiązujemy dużą wagę do ubioru, to warto pomyśleć o stworzeniu takiego pomieszczenia.

Antyczne meble

Meble w stylu retro są bardzo ciekawym rozwiązaniem. Można kupić stare meble i poddać je renowacji, albo kupić nowe, ale stylizowane na starsze. Oczywiście nie do każdego mieszkania takie meble będą pasowały, wszystko zależy od pozostałych elementów oraz stylu.

To tylko kilka pomysłów na nieco mniej popularne rozwiązania przy urządzaniu mieszkania. Sposobów jest znacznie więcej, wystarczy użyć wyobraźni i wymyślić coś, czego nikt inny nie ma w swoim mieszkaniu. Czasami pomysł będzie bardziej udany, czasami nieco mniej, ale przecież trzeba eksperymentować. W razie, gdyby nowe rozwiązanie nie przypadło nam do gustu, zawsze można przeorganizować swoje mieszkanie ponownie i próbować do skutku uzyskać niepowtarzalny styl.